İstanbul Yılbaşı Reklam

İstanbul Yılbaşı Reklam
Site İçi Arama

2017 Yılbaşı Programları
İstanbul Yılbaşı Programları 2016

Mini Müzikhol İstanbul Yılbaşı Programı 2017

Cihangirde kalite ve İstanbul Yılbaşı Etkinlikleri denilince akla ilk gelen isimlerden biri Minimüzikhol olmuştur. Kaliteli müzik, bol alternatif menüsü ile sınırsız eğlence 2017 İstanbul Yılbaşı gecesi sizleri bekliyor.
İstanbul yeni yıl programı, ambiyansı ve göz alıcı dekorasyonuyla sizlerin gözlerini kamaştıracak bir gece hazırlıyoruz. Sevdiklerinizle güzel bir yılbaşı gecesi geçirmeye hazırsanız minimüzikhol ‘ de etkinlikleriyle hazır.
2017 yılbaşı programları çok yakında web sitemizde yayınlanacaktır.

Mini Müzikhol İletişim Bilgileri:

Telefon: 0212 245 19 96
Adres: Cihangir Mahallesi, Sıraselviler Caddesi, Soğancı Sokak, Cihangir Palas, No 3, Beyoğlu, Istanbul
Avrupa yakası yılbaşı mekanları, Beyoğlu yılbaşı mekanları, istanbul yılbaşı 2017, istanbul yılbaşı programları 2017

Kulp Asmalımescit Yılbaşı Programı 2017

Güzel müzikler ve eğlenceli etkinlikler istiyorsanız sizlere oldukça yeterli bir mekân olan kulp 2017 yılbaşı programınızı hazırlamaktadır. Güler yüzlü ve sıcakkanlı karşılanmadan üst düzey beğeni alan bu ortamda özel bir gece yaşamaya hazır olun!
Nadir bulunan Smirnoff İce ın bulunduğu mekânlardan bir tanesinin olması müşterilere verilen hizmeti açıklamaktadır.Özellikle her yeni yılda dj’leri çok övülen bir mekân olması da popülaritesini arttırmaktadır.
İstanbul Yeni Yıl Programlarıyla dillerden düşmeyen bu mekân eğlencenin gecenize bomba gibi düşeceği bir 2017 yılbaşı programlarıyla karşınızda. İstanbul yeni yıl programı çok yakında web sitemizde yayınlanacaktır.

Kulp İletişim Bilgileri:

Telefon: 0212 292 20 10
Adres: Asmalımescit Mahallesi, Şehbender Sokak, No 6, Beyoğlu, İstanbul

 

Avrupa yakası yılbaşı mekanları, Beyoğlu yılbaşı mekanları, istanbul yılbaşı 2017, istanbul yılbaşı programları 2017

Indigo İstanbul Yılbaşı Programı 2017

Beyoğlu’nun markalaşan mekânlarından İndigo 2017 İstanbul Yılbaşı programıyla da en iyi müzikleri dinletmek için değişilmez, güvenilir adreslerden biri olmaya devam ediyor.
İndigo’nun gerek gece hayatında konumlandığı yer, gerekse müzikal çeşitliliği ve dans ağırlıklı konseptiyle İstanbul’un birçok yılbaşı etkinlikleri ve yılbaşı partileri ilkinde imzası bulunuyor. 
Kaliteli Dj ler ve müşteriye hizmet kalitesi vazgeçilmez olan indigo 2017 yılbaşı programında da sizi eğlencenin doruklarını sunmaktayız. Detaylar çok yakında web sitemizde yayınlanacaktır.

Indigo İstanbul İletişim Bilgileri:

Telefon: 0212 245 13 07
Adres: İstiklal Caddesi Akarsu Sokak No:1-2 Beyoğlu / İstanbul

Avrupa yakası yılbaşı mekanları, Beyoğlu yılbaşı mekanları, istanbul yılbaşı 2017, istanbul yılbaşı programları 2017

Reina Yılbaşı Programı 2017

Ortaköy’deki gece kulübümüzde saat 01.15 sıralarında gerçekleşen hain saldırının büyük üzüntüsü içerisindeyiz. Yaşadığımız bu korkunç olay, insanlığa, milletimize, huzurumuza, birliğimize, kardeşliğimize, ekonomimize, turizmimize yani tüm ülkemize yapılmış kalleş ve hain bir terör saldırısıdır. İçimiz kan ağlıyor, kurşunlar ciğerimize saplandı… Bu hain saldırıda hayatını kaybeden bütün vatandaşlarımız, kapıdaki görevli polis arkadaşlarımız, içeride bulunan turist kardeşlerimiz, garsonundan komisine kadar hepsi bizim evlatlarımızdır. Hayatını kaybeden tüm kardeşlerimiz için Allah’tan rahmet, yaralananlar için acil şifalar, ailelerine ise sabır ve metanet diliyorum.

Detaylı bilgi için tıklayınız »

Zilly Pera İstanbul Yılbaşı Programı 2017

Zilly Pera samimi ortamı sayesinde popüler mekân olarak tanınmıştır. Genelde içeriye girmek için çok sıra beklersiniz. Ünlü şarkıcı Arto ortaklarından biridir. Burada geç saatlere kadar eğlence devam eder. 
“Ben türkçe müzik dinlemem” diyen kişilerin bile sınırsız eğlendiği bir mekândır.2017  İstanbul yılbaşı programları içerisinde müzikleriyle ve değişik ambiyansı ile tartışılmaz hale gelen Zilly Pera bu yıl eğlenceli ortamıyla sizi kendinizden alıp götürücek.
Çoğunlukla 90’ların parçaları çalınır. Dj kalitesi, ferahlığı ve müşteri hizmeti ile mükemmel olan bir mekân olan Zilly Pera İstanbul yeni yıl programında sizi de görmeyi bekliyor! Zilly Pera eğlencesiyle daha iyisi yok dedirtiyor! Detayları çok yakında web sitemizde yayınlanacaktır.

Zilly Pera İstanbul İletişim Bilgileri:

Telefon: 0537 523 88 88
Adres:  Asmalımescit Mahallesi, Meşrutiyet Caddesi, No 69, Beyoğlu, İstanbul

 

Avrupa yakası yılbaşı mekanları, Beyoğlu yılbaşı mekanları, istanbul yılbaşı 2017, istanbul yılbaşı programları 2017

Chilai İstanbul Yılbaşı Programı 2017

İstanbul’un simgesi Bebek’te; Yeni nesil eğlence anlayışını farklı bir konseptte sizlere sunan Chilai, eşsiz manzarası ile 2017 yılbaşı programı sizlere bir kez daha vay be İstanbul ne güzel dedirtecek!
Kaliteli hizmeti ise tuzu biberi! Tam deniz kenarında büyük geniş bir balkonda Chilai sevdiklerinin yanında keyifli sohbet eşliğinde denize nazır yemek yemek isteyenler için ideal bir yeni yıl alternatifi sunuyor.
Chilai İstanbul Yılbaşı Programları 2017 detayları çok yakında web sitemizde yayınlanacaktır.

Chilai İstanbul İletişim Bilgileri:

Telefon: +90 212 263 63 15 | Gsm: 0530 936 42 41
Adres: Bebek Mahallesi Cevdet Paşa Caddesi No: 60/ Beşiktaş/ İSTANBUL

 

Avrupa yakası yılbaşı mekanları, Beşiktaş yılbaşı mekanları, istanbul yılbaşı 2017, istanbul yılbaşı programları 2017

Jolly Joker İstanbul Yılbaşı Programı 2017

En iyi performans grupları ve  en iyi canlı müzik mekanı olan Jolly Joker, 2017 yılbaşı gecesinde size özel programı ile karşınızda !

Sizlere değişik ambiansı ve sıcak ortamı eşliğinde Beyoğlu’nun önde gelen müzik tabanlı sanat etkinliklerinin yapıldığı Jolly Joker İstanbul, samimi bir ortam’da yılbaşı programları 2017 konseptiyle İstiklal Caddesi’nin kilit noktalarından biri olacaktır.
Bu özel gününüzü siz’ de Jolly Joker’ de geçirmek istiyorsanız İstanbul yılbaşı programlarının detayları çok yakında web sitemizde sizlerle.

Jolly Joker İstanbul İletişim Bilgileri:

Telefon: +90 212 249 07 49
Adres: Hüseyinağa Mahallesi Balo Sokak No: 22/A/ Beyoğlu/ İSTANBUL
Avrupa yakası yılbaşı mekanları, Beyoğlu yılbaşı mekanları, istanbul yılbaşı 2017, istanbul yılbaşı programları 2017

Frame İstanbul Yılbaşı Programı 2017

Frame İstanbul yeni yıl etkinlikleri, doğum günü kutlamaları gibi programlar yapabileceğiniz tek eğlence adresidir.
Frame 2017 yeni yıl etkinlikleri arasında en yeni etkinlikleri düzenlemeye devam ediyor. Bu yıl da kaliteye ve eğlenceye önem veren Dj’ ler özenle seçilmektedir.
Bu özel gecenizde arkadaşlarımız ve garsonlarımız burada bulunmanın ayrıcalığını ayrı bir ilgi alakayla karşılayarak gösterecektir. Detaylar çok yakında web sitemizde yayınlanacaktır.
 

Frame İstanbul İletişim Bilgileri:

Telefon: 0212 240 64 86
Adres: Harbiye Mahallesi, Bayıldım Caddesi, Maçka Demokrasi Parkı, No 12-13, Şişli, İstanbul

Avrupa yakası yılbaşı mekanları, Şişli yılbaşı mekanları, istanbul yılbaşı 2017, istanbul yılbaşı programları 2017

İTÜ Arı Kovanı Restoran Yılbaşı 2017

İTÜ Arı Kovanı Restoran Yılbaşı 2017
ARIKOVANI RESTORAN İSTANBUL 2017 YILBAŞI BALOSU
Yeni yılı bu yıl da Arıkovanı Restoran’da karşılıyoruz… Her detayıyla kusursuz bir gece için hazırlıklar tamamlandı. Türk ve dünya mutfağından lezzetlerle hazırladığımız menümüz damak tadınızı şımartacak.  FEM ORKESTRASI’nın en güzel şarkılarıyla müziğe, dansa ve eğlenceye doyacağız… 2017 Yılbaşını unutamayacaksınız…

Detaylı bilgi için tıklayınız »

Shaft İstanbul Yılbaşı Programı 2017

Sahnesini bugüne kadar binlerce sanatçı ve grupla paylaşmış, yalnız caz ve blues türlerinde değil, 2002’den itibaren başta Rock ve Hardrock olmak üzere İstanbul Yılbaşı Etkinlikleri olsun diğer birçok dalda da takipçilerine ulaşabilen önemli bir canlı müzik mekânı olmayı başarmıştır.
Bu özel gecenizde 2017 İstanbul Yeni Yıl Programlarıyla sevdiklerinizle vazgeçilmez ve enerji dolu bir yılbaşı gecesi geçirmeye ne dersiniz? Detaylar çok yakında web sitemizde yayınlanacaktır sitemizi takipte kalın.
 

Shaft İstanbul İletişim Bilgileri:

Telefon: 0216 449 05 90
Adres: Caferağa Mahallesi, Osmancık Sokak, No 13, Kadıköy, İstanbul

Anadolu yakası yılbaşı mekanları, Kadıköy yılbaşı mekanları, istanbul yılbaşı 2017, istanbul yılbaşı programları 2017

The Hall İstanbul Yılbaşı Programı 2017

İstiklal Caddesi’nin ortasında, 140 senelik tarihi kilisenin içinde farklı ve özel tasarımıyla The Hall, müzik, eğlence ve sanatla ilgili birçok etkinliğe ev sahipliği yaparken bu özel gece de sizlere en eğlenceli 2017 Yılbaşı Programlarını hazırlıyor.

İstanbul’un sıra dışı mekânı olarak bilinen The Hall, İstanbul Yılbaşı Etkinliğinde de sizinle birlikte olacak. Kaliteli Dj’ ler ve eğlencenin doruklarını yaşatacak olan sürprizlerimizle eğlenceye hazır mısınız?

Müziğe, sanata ve tasarıma öncelik veren The Hall İstanbul yılbaşı etkinliği ile baş döndürecek. İstanbul Yılbaşı Programları 2017 için detaylı bilgi web sitemizde yayınlanacaktır.
 

The Hall İletişim Bilgileri:

Telefon: 0212 244 87 37 – 0212 244 87 36
Adres: Hüseyinağa Mahallesi, Küçük Bayram Sokak, No 5/B, Beyoğlu, İstanbul
 
Avrupa yakası yılbaşı mekanları, Beyoğlu yılbaşı mekanları, istanbul yılbaşı 2017, istanbul yılbaşı programları 2017

Suada Club İstanbul Yılbaşı Programı 2017

 

2009 yılından beri masalarında misafirlerini evinde hissettiren Suada Club, tropikal barı, yaratıcı kokteylleri ile şehirden ve stresinden uzak bir ada atmosferinde İstanbul yeni yıl etkinlikleri ile bu özel gecenize damgasını vuracak.
Suada Club 2017 İstanbul Yılbaşı Programlarını 360 derece manzarası ile İstanbul Boğazı’nın tam ortasında bulunan Galatasaray adasından sunuyor.
Damaklarda yer etmiş menüsü, yaza özgü dokusu, sıcak ambiyansı ile İstanbul’un güzel manzarası eşliğinde sizleri günlük rutinden çıkartarak capcanlı bir atmosferde 2017 yeni yıl programlarını siz değerli müşterilerine en yakın zamanda duyuracaktır.
SuadaClub İstanbul Yılbaşı Programı detayları çok yakında web sitemizde yayınlanacaktır.

Suada Club İletişim Bilgileri:

Telefon: 0212 263 66 23 |  0530 849 23 60
Adres: Suada Club, Kuruçeşme Mahallesi, Galatasaray Adası, Beşiktaş, İstanbul

 

Avrupa yakası yılbaşı mekanları, Beşiktaş yılbaşı mekanları, istanbul yılbaşı 2017, istanbul yılbaşı programları 2017

Kloster İstanbul Yılbaşı Programı 2017

İstanbul’un en iyi elektronik müzik kulüplerinden biri olan  Kloster’ in geniş ve samimi olan büyülü atmosferinden bu yılda etkileneceksiniz. Dekorasyon ve dizayn şekli göz alıcı olmasından yanı sıra sürpriz Yeni Yıl Etkinlikleri ile çok konuşulacak.
2017 İstanbul Yılbaşı Etkinliklerinde çılgınlar gibi eğlenebileceğiniz programlar ile sizlerle olacağız. İstanbul yılbaşı programı yeni yıla mutlu ve huzurlu girmenin yollarından biri ise bizi ziyaret etmeniz olacaktır.
2017 yılbaşı programları detaylı bir şekilde yakında web sitemizde yayınlanacaktır.
Kloster İstanbul İletişim Bilgileri:
Telefon: 0533 382 4812
Adres: Hüseyinağa Mahallesi, Kamer Hatun Caddesi, No 10/B, Beyoğlu, İstanbul

Avrupa yakası yılbaşı mekanları, Beyoğlu yılbaşı mekanları, istanbul yılbaşı 2017, istanbul yılbaşı programları 2017

Scotch Club İstanbul Yılbaşı Programı 2017

Deli gibi dans edip hesabı düşünmeden 2017 yılbaşı etkinliğinde eğlenmek isteyenler burada olmayı isteyecek. Türkçe popüler müziğin yayınlandığı ve birçok sanatçı ve ünlü konuklarla eğlenebildiğiniz mekandır. Çeşitli aktiviteleri, etkinlikleri, programları ve jestleri ile İstanbul Yılbaşı gecesinde sizinle olacak.
Ne duruyorsunuz eğlenceyi kaçırmayın sizde bu yıl İstanbul Yeni Yıl Programları ile Scotch Live da olun.
Şahane bir dekor ve şahane atmosferiyle Scotch Live 2017 yılbaşı programları ile ismi akıllara kazınacak bir yeni yıl partisi hazırlamaktadır. 2017 yılbaşı programı detaylı bir şekilde web sitemiz üzerinden yayınlanacaktır.

 

Scotch Club İletişim Bilgileri:

Telefon: 0212 241 60 69 – 0212 219 68 04
Adres: Harbiye Mahallesi, Mim Kemal Öke Caddesi, No 29/1, Şişli, İstanbul

Avrupa yakası yılbaşı mekanları, Şişli yılbaşı mekanları, istanbul yılbaşı 2017, istanbul yılbaşı programları 2017

Machine Club İstanbul Yılbaşı Programı 2017

Son zamanlarda yapılan farklı dekorları ile insanların dilinde dolanan bir mekân olmuştur. Sürekli değişen djleri ile eğlenmemek elde değil. 2017 İstanbul Yılbaşı Programı ile elektronik müziğin tek adresi Machine Club olacak.
Machine Club 2017 Yılbaşı programında dans, müzik ve eğlence bütün yıl konuşulacak. Güler yüzlü hizmetimiz, otantik dekorasyonlarımız ve bol eğlenceli 2017 yeni yıl etkinliklerimizden gözlerinizi alamayacaksınız.
İstanbul yılbaşı programları detaylı bir şekilde çok yakında web sitemizde yayınlanacaktır.
 

Machine Club İletişim Bilgileri:

Telefon: 0532 386 48 82
Adres: Hüseyinağa Mahallesi, İstiklal Caddesi, Balo Sokak, No 31/B, Beyoğlu, İstanbul
Avrupa yakası yılbaşı mekanları, Beyoğlu yılbaşı mekanları, istanbul yılbaşı 2017, istanbul yılbaşı programları 2017

Club Olimpia İstanbul Yılbaşı Programı 2017

Birbirinden farklı sanatçıların performanslarıyla İstanbul yılbaşına damga vuracak ayrıca, birbirinden farklı konseptlere sahip 2017 yılbaşı etkinlikleriyle güven içerisinde kaliteli zamanlar getirebileceğiniz en doğru adres Club Olimpia olacak.
Dekorasyonundan konforuna kadar her şey özenle hazırlanan mekânımız bu yılda İstanbul Yılbaşı Programları arasında sevdiklerinizle eğlenmek için tercih edeceğiniz en ideal mekân
olacaktır.
2017 yeni yıl programları için detaylı bilgiler çok yakında web sitemizde yayınlanacaktır.

Club Olimpia İletişim Bilgileri:

Telefon: 0212 244 04 42 – 0533 476 00 42
Adres: Tomtom Mahallesi, Acara Sokak, No 2/B, Beyoğlu, İstanbul
Avrupa yakası yılbaşı mekanları, Beyoğlu yılbaşı mekanları, istanbul yılbaşı 2017, istanbul yılbaşı programları 2017

Ses 34 İstanbul Yılbaşı Programı 2017

Çoğunlukla kış gecelerinin vaz geçilmez mekânı olan sess bu yılda 2017 Yeni Yıl Etkinlikleriyle İstanbul Yılbaşı gecenizi bomba gibi geçireceğinizi garantiliyoruz.
İlk günkü gibi İstanbul’a adı gibi ses vermeye devam eden Sess 34, güler yüz, üstün hizmet ve kaliteden şaşmayan tek eğlence mekânınız olmuştur.
Kaliteli insanların bulunduğu bu mekân da güvenilen garsonları, sağlam djleri ve size özel 2017 yılbaşı programı ile güzel bir yeni yıla Sess ile girmeye hazırlanın. 2017 yeni yıl programları yakında web sitemizde yayınlanacaktır.
Ses 34 İletişim Bilgileri:
Telefon: 0212 247 78 77 – 0534 960 39 09
Adres: Teşvikiye Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi, Azer İş Hanı, No 40, Şişli, İstanbul

Avrupa yakası yılbaşı mekanları, Şişli yılbaşı mekanları, istanbul yılbaşı 2017, istanbul yılbaşı programları 2017

Members İstanbul Yılbaşı Programı 2017

Mükemmeliyetin görünen hali olan Members, aranan ambiyans, servis, ortam ve onlarca farklı etkinlikle göz önünde olan bir mekan olmuştur. Eğlencenin bitmediği adreste 2017  yılbaşı etkinliklerimiz, cap canlı müziğimiz ve programlarımızla sizleri de aramızda görmek istiyoruz.
2017 İstanbul Yılbaşı Programında da ferah ortamı kaliteli müzikleri ve dekorasyonuyla göz kamaştırıcı bir atmosfere sahip olan mekanımız, nezih insanlar ile samimi bir ortamda bu yılda özel bir gece geçirmenizi sağlamaktadır.
İstanbul Yılbaşı Programları hakkında detaylı bilgiler çok yakında web sitemiz üzerinden yayınlanacaktır.

Members Club İstanbul İletişim Bilgileri:

Telefon: +90 212 236 73 57
Adres: Ortaköy Mahallesi Muallim Naci Caddesi No: 71/ Beşiktaş / İSTANBUL
Avrupa yakası yılbaşı mekanları, Beşiktaş yılbaşı mekanları, istanbul yılbaşı 2017, istanbul yılbaşı programları 2017

Tren Pera İstanbul Yılbaşı Programı 2017

Görkemli bir açılışa sahne olan Tren Pera İstanbul yılbaşı gecesinde de son hız eğlendirmeye devam ediyor. 500 kişilik kapasitesi haftanın yedi günü eğlence severlere unutulmaz geceler yaşatacak olan Tren Pera 2017 İstanbul yılbaşı programları ile bu özel geceye unutulmaz bir imza atacak.
Tren Pera çoğunlukla ünlülerin vazgeçemediği ortam olup yüksek enerji ve dinamik görüntüsüyle yeni yıl etkinlikleriyle sizlerin de aklını başından alacak.
2017 Yılbaşı programları detaylı bir şekilde çok yakında web sitemizde yayınlanacaktır.
 

Tren Pera İstanbul İletişim Bilgileri:

Telefon: +90 212 292 50 00
Adres: Meşrutiyet Caddesi No:113 Taksim – Beyoğlu/ İSTANBUL
Avrupa yakası yılbaşı mekanları, Taksim yılbaşı mekanları, Beyoğlu yılbaşı mekanları, istanbul yılbaşı 2017, istanbul yılbaşı programları 2017

İncisu Yatı Yılbaşı Programı 2017

İncisu Yatı Yılbaşı Programı 2017

Yat Turuyla 2017 yılbaşı partisi

Yeni yıla iki kıta arasından Lüks İncisu Yatında merhaba diyelim…
Özel bir yılbaşı gecesi geçirmek isteyenler için müthiş bir yılbaşı programı alternatifi… 2017 Yılbaşı gecesini iki kıta arasında İstanbul boğazının eşsiz güzelliği içerisinde karşılamaya hazır mısınız?
Showlar
Canlı Müzik
Limitsiz Eğlence
Yemek ve Limitsiz İçecek
Saatler 24’ü vurduğunda Havai fişek gösterisi
Şampanya ve havyar
İstanbul Boğazını baştan sona, ışıltıları arasında geniş ve şık teknemizle dolaşıyoruz. Bir yandan eğleniyor bir yandan leziz yemeklerimizi tadıyoruz…
Yeni Yıla farklı girmek isteyenleri teknemize bekleriz!
Yat Turuyla Yılbaşı Partisi 2017 Programı:
Tur saati: 20.00 – 02.00
Kalkış ve varış iskeleler: Kabataş ve Beylerbeyi
Tur şekli: karışık katılımlı Yılbaşı partisi
Program: DJ ve/veya Canlı Müzik, Folklorik Gösteri, Oryantal Dans Gösterisi
Mönü: Masaya servis
İncisu Boğaz Turu 2017 Yılbaşı Menüsü:
Soğuk Mezeler:
Hindi jambon, Zeytinyağlı Biber Dolma, Kereviz Salatası, Sebzeli ve Pirinçli Kızarmış Hindi Salata, Amerikan Salatası, Limon Dilimleri Üzerinde Trinatlı Hamsi, Barbunya Pilaki Beyaz Peynir, Soslu Patates Salatası, Kısır, Haydari, Çeri Domates ve Salatalık Söğüş.
Ana yemek:
Kestaneli Pilav, Hindi Fırın Pane, Patates Cipsi, Garnitür.
Ara sıcak:
Pastırmalı İncisu Böreği
Meyve:
Biskuvi kapları içinde dondurmalı meyve salatası, çikolata sos eşliğinde
İçecekler
Limitsiz Yerli Alkollü ve Alkolsüz İçecekler (rakı, bira, kırmızı-beyaz şarap, cin, votka, meşrubat, meyve suları, soda v.b.)
İlaveler:
Gece Şampanya ve havyar İkramı.
Süs dağıtımı:
Saat 23.30 de misafirlere yılbaşı kotyonları ( yılbaşı şapkası, gözlük, düdük ve parlak süsüler ) dağıtımı
Yeni yıla girerken üst katta volkan şöleni yapılarak girilecek ve boğazda havai fişek gösterileri izlenecektir.
İNCİSU YATI ÖZELLİKLER:
Teknemiz 2010 yılı yapımı olup uluslararası kalite ve güvenlik standartlarına uygun olarak Türk Loydu denetiminde inşa edilmiştir. Dış ve iç dekorasyonda kullanılan malzemeler birinci sınıf ürünlerden temin edilmiş ve birinci sınıf işçilikle kullanılmıştır.
Teknenin taşıma kapasitesi 538 kişi olup 42 m boy 10 m ene sahiptir. Alt salon yemek düzeni yuvarlak masa düzeni ile azami 200 kişi, dikdörtgen masa ile azami 300 kişi almaktadır. Teras kokteyl düzende 350 kişi almaktadır.
Alt ve üst salon kullanılarak 500 kişi yemek ve/veya kokteyl düzeninde hizmet verilebilmektedir.
Üst açık terastır. Teknede merkezi havalandırma, ısıtma soğutma kadın erkek şık WC, misafirlerin özel durumlar için kullanabileceği (giyinme, bakım v.s.) özel oda, iletişim için tüm ekipman ( 2 adet telsiz, radar, ais suatı gösterge sistemleri) yangın emniyet ve güvenlik sistemleri bulunmaktadır.
Teknemizde 1 kurtarma botu, 675 can yeleği, 30 adet can simidi, yangın alarmı, yangın tüpleri (her yıl yenilenmekte) emergency yangın pompaları, sertifikalar bulunmaktadır.
Sahip olduğu belgeler: Turizm bakanlığından onaylı Deniz turizm araçları Turizm işletme belgesi, İstanbul Limanından alınmış denize elverişlilik belgesi, tonilato, Kıy emniyetinden alınmış telsiz ruhsatı, Alkol bulundurma ve satma ruhsatı TAPDK
2 ana makine, 1 emergency olmak üzere 3 adet jeneratör, 1 i mutfakta olmak üzere 5 adet 50.000 btu salon tipi klima, 5 adet erkek wc, 3 adet kadın wc, 1 adet gelin damat için wc
2017 Yılbaşı Programı Fiyatları:
Program 1 – İncisu Yatı Kişi Başı: 300 TL + KDV
Özel Masa Seçeneği (2-3-4-5 veya daha fazla) Kişi Başı: 350 TL + KDV
*Normal masa düzeni 10 veya 12 kişilik yerli ve/veya/ yabancı misafirlerin ortak olarak oturduğu masalardır. Cam kenarı veya salon ortasıdır. Özel veya normal masa düzenimizde yemek sunumu ve masa düzeninde bir farklılık bulunmamaktadır.

İncisu Yat Turu İletişim Bilgileri:

Tel: 0216 418 59 32 | 0216 344 50 66
Gsm: 0533 358 80 37

Boğaz’ın En Lüks Yatı İncisu Yatında Yılbaşı Programı

İncisu Yatı 2017 Yılbaşı Programı

İncisu Yatında Düzenlenen Yılbaşı Partilerinden Görüntüler

Teknede yılbaşı İncisu Yatı

Teknede yılbaşı İncisu Yatı

Teknede yılbaşı İncisu Yatı

Teknede yılbaşı İncisu Yatı

Teknede yılbaşı İncisu Yatı

İstanbul İncisu Boğaz Turu

İncisu Yatı 2017 Yılbaşı Programı

Teknede yılbaşı İncisu Yatı

İncisu Yatı 2017 Yılbaşı Programı

İncisu Yatı 2017 Yılbaşı Programı

İncisu Yatı 2017 Yılbaşı Programı

istanbul yılbaşı programları 2017, istanbul boğazında tekne turuyla yılbaşı eğlencesi, teknede yılbaşı partisi, yat turu yılbaşı, istanbul yılbaşı 2017

Sahne İstanbul Yılbaşı Programı 2017

Sahne İstanbul enerjiyi doruklarda yaşamayı sevenlerin ve ünlü isimlerin sahnesidir. Bu yılda 2017 Yılbaşı Programı ile eğlencenin nabzı Sahne İstanbul’da atacak. En eğlenceli programlar ve sanatçılar ile hareketli ve profesyonel bir 2017 İstanbul Yılbaşı Etkinliğine katılmaya hazır olun.
İstanbul’un en iyi sahnelerinden biri olan Sahne İstanbul, tıpkı İstanbul gibi bu yılda sizin için çok enerjik olacak. Sahne İstanbul yeni yıl programları 2017 detayları yakında web sitemizde yayınlanacaktır
 

Sahne İstanbul İletişim Bilgileri:

Telefon: +90 212 280 33 33
Adres: Aytar Caddesi No:27/F Nispetiye / Etiler / İSTANBUL
Avrupa yakası yılbaşı mekanları, Beşiktaş yılbaşı mekanları, Etiler yılbaşı mekanları, istanbul yılbaşı 2017, istanbul yılbaşı programları 2017

Beat Club İstanbul Yılbaşı Programı 2017

Her katta farklı müzik ve farklı moda göre takılabildiğiniz samimi bir ortam olmaktadır. Personellerin özel ilgiyle ağırladığı djlerin kaliteli müzik seçimi ve eşsiz bir eğlence ortamı ile yeni yıla damgasını vuracak. 2017 İstanbul yılbaşı programlarıyla sizinle birlikte eğlencenin doruklarını yaşayacağız.
Etkinlikleri ve aktiviteleri ile zirvede olan Beat Club İstanbul yılbaşı özel programlarıyla sizlere unutulmaz bir gece yaşatmak için hazırlanıyor.
İstanbul yeni yıl programı detayları çok yakında web sitemizde yayınlanacaktır
 

Beat Club İletişim Bilgileri:

Telefon: 0537 031 14 59
Adres: Hüseyinağa Mahallesi, Yeşilçam Sokak, No 7/1, Beyoğlu, İstanbul
Avrupa yakası yılbaşı mekanları, Beyoğlu yılbaşı mekanları, istanbul yılbaşı 2017, istanbul yılbaşı programları 2017

Rıddım Yılbaşı Programı 2017

Müzik tarzınız ne olursa olsun bu mekân sizi müzikleri ve dansları ile adeta içine çekmeye hazır bir mekândır. İstanbul 2017  yılbaşı programı olarak seçeceğiniz tek mekan RIDDIM olacaktır.
İstanbul  yeni yıl programı için en çok tercih edilen yer RIDDIM olmuştur. Mekân çalışanlarının samimiliği, Dj performansı, ünlü içkiler, dans showları ve gelen müşteri kalitesi ile tavsiyeyi hak eden muazzam ortamıyla RIDDIM farkı bu dedirtiyor.
Dans etmek mi istiyorsunuz haydi RIDDIM ’a bekliyoruz. 2017 İstanbul yılbaşı etkinliklerinin detaylarını çok yakında web sitemizde yayınlanacaktır.
 

Rıddım İstanbul İletişim Bilgileri:

Telefon: +90 212 251 27 23
Adres: Sıraselviler Cad. 35/1 Beyoğlu / İstanbul

 

Avrupa yakası yılbaşı mekanları, Beyoğlu yılbaşı mekanları, istanbul yılbaşı 2017, istanbul yılbaşı programları 2017

 

Vitrin Club Yılbaşı Programı 2017

Sevdiklerinizle bir arada eğlenmek için doğru adres vitrin club, ünlü sanatçıların yer aldığı 2017 yılbaşı etkinliği ile bu yılda en çok konuşulan mekan olacak.
Şık dekorasyonu ve disiplini ile sizleri 2017 İstanbul yılbaşı programında bekliyor olacağız.
İstanbul yılbaşı programları çok yakında web sitemizde yayınlanacaktır.

Vitrin Club İstanbul İletişim Bilgileri:

Telefon: +90 212 281 63 73
Adres: Nispetiye Caddesi Çalıkuşu İris Sokak No: 4 1/ Levent/ Beşiktaş / İSTANBUL

Avrupa yakası yılbaşı mekanları, Beyoğlu yılbaşı mekanları, istanbul yılbaşı 2017, istanbul yılbaşı programları 2017

Frankie İstanbul Yılbaşı Programı 2017

Şehrin moda ve sanat merkezinin kalbi, İstanbul’un en gözde semtlerinden Şişli’deki Frankie İstanbul servis anlayışı, renkli atmosferi ve leziz yemek menüsü ile 2017 yeni yıl programlarında da sizleri aramızda görmeyi temenni ederiz.

İçerisinde 150 kişi kapasiteli restoranın yanı sıra birbirinden lezzetli kokteylleri tadabileceğiniz son derece elit ve modern mekânlar da bulunmaktadır.
Sigara kullananlar için özel olarak açılan teras, samimi ve sıcak karşılanan dekorasyon anlayışı ve panoramik manzarasıyla İstanbul’u zevkle izlerken içkilerinizi yudumlayacağınız benzersiz bir mekan olmuştur. 2017 İstanbul yılbaşı programı detaylı bir şekilde çok yakında web sitemizde yayınlanacaktır.

Frankie İstanbul İletişim Bilgileri:

Telefon: +90 212 230 66 66
Adres: Teşvikiye Caddesi 41-41/A The Sofa Hotel 8. Kat / Nişantaşı / İSTANBUL
Avrupa yakası yılbaşı mekanları, Nişantaşı yılbaşı mekanları, istanbul yılbaşı 2017, istanbul yılbaşı programları 2017

Club Albüm İstanbul Yılbaşı Programı 2017

Eski ve yeni Türkçe parçalarla ve Yılbaşı etkinlikleriyle bomba gibi eğlenebileceğiniz bir gece kulübü. Kaliteli olduğu için dillerden düşmeyen bu mekân 2017 yılbaşı programımıza katılmaya hazır ol!
Ortamın ambiyansı ve ferahlığı sizi rahat ettireceğini umuyoruz. Garsonların güler yüzü ve ortamın sıcaklığı 2017 İstanbul yeni yıl programında farklı etkinlikleriyle kendini belli edecektir. İstanbul gece hayatının en net, en nezih ve en klas mekânında özel bir gece geçirmeye hazır olun.
Bu özel geceniz de özel bir etkinlikleri ile eğlencenin hakkını verecektir. 2017 Yeni yıl programlarını detaylı şekilde yakında web sitemizde bulabilirsiniz.

Club Albüm İletişim Bilgileri:

Telefon: +90 212 236 72 55
Adres: Muallim Naci Caddesi No:71 Ortaköy / Beşiktaş / İSTANBUL

Avrupa yakası yılbaşı mekanları, 
Ortaköy yılbaşı mekanları, Beşiktaş yılbaşı mekanları, istanbul yılbaşı 2017, istanbul yılbaşı programları 2017

 

Club Temple Yılbaşı Programı 2017

Club Temple’in kurulma felsefesi, İstanbul’daki House Müzik kültürünü yaygınlaştırmak ve sevdirmektir. İki müzik sever arkadaşın çabalarıyla bu kültürün devamlılığını sağlamak amacıyla kurulan Club Temple İstanbul Yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez mekanları arasındadır.
2017 yılbaşı programında Club Temple size House Müziğe emek vermiş yerli yabancı Dj’ leri sizlerle buluşturmaktadır.
Etkinlikleri ve gelişmiş teknoloji ile kurulmuş ses sistemi Türkiye’deki en iddialı eğlence mekanlarından biridir. Yeni yıl sürprizlerimizle beraber sizlere 2017 İstanbul yılbaşı programıyla eğlenceli bir gece geçireceğinizi kesinleştiriyoruz. Detaylar çok yakında web sitemizde yayınlanacaktır.
Club Temple İstanbul İletişim Bilgileri:
Telefon: 0531 508 35 70
Adres: Şehit Muhtar Mahallesi, Mis Sokak, No 15, Beyoğlu, İstanbul
Avrupa yakası yılbaşı mekanları, Beyoğlu yılbaşı mekanları, istanbul yılbaşı 2017, istanbul yılbaşı programları 2017

Roxy İstanbul Yılbaşı Programı 2017


Roxy Club 1994 yılından beri konserleri, disko ve özel geceleri ile insanları buluşturan, yeni yıl programları, hafta sonu partileriyle dillerde dolaşan ve oluşturduğu eğlence tarzıyla örnek bir mekân özelliğini halen korumaktadır. 
Eğlendirme özelliğinden ödün vermeden, 2017 İstanbul Yılbaşı programı düzenleyen Roxy Club sizleri sınırsız eğlenceye davet ediyor.
Rahat mekân olması ve müşterilerine karşı sunulan ilgi ve hizmeti çoğu club te bulmanız aşikâr. Bizimle yeni yılda eğlencenin doruklarına varmaya hazır mısınız? İstanbul yılbaşı programlarının detayları çok yakında web sitemizde yayınlanacaktır.
 

Roxy İstanbul  İletişim Bilgileri:

Telefon: 0212 249 12 83
Adres: Sıraselviler Caddesi Aslanyatağı Sokak No:1-3 Beyoğlu -Taksim / İstanbul

 

Avrupa yakası yılbaşı mekanları, Taksim yılbaşı mekanları, Beyoğlu yılbaşı mekanları, istanbul yılbaşı 2017, istanbul yılbaşı programları 2017

Çilek Pera Yılbaşı Programı 2017

Açıldığı günden itibaren misafirlerine en kaliteli şekilde hizmet veren Çilek Pera her geçen gün kendini güncelleyerek gece hayatının zirvesinde duruyor.
Çilek Pera’da 2017 yeni yıl programı konseptiyle kendinizi eğlencenin akışına bırakın ve dans etmeye başlayın . Haftanın her günü ünlü Dj ve sanatçıların yer aldığı Çilek’te 2017 yeni yıl etkinlikleri için hazır olun!
İstanbul yılbaşı programları için detaylı bilgi çok yakında web sitemiz üzerinden yayınlanacaktır.
 
Çilek Pera İstanbul İletişim Bilgileri:
Telefon: 0533 732 19 08
Adres: Asmalı Mescit, No: 83/A, Meşrutiyet Cad. No:83, 34430 Beyoğlu/İstanbul
Avrupa yakası yılbaşı mekanları, Beyoğlu yılbaşı mekanları, istanbul yılbaşı 2017, istanbul yılbaşı programları 2017

Nayah İstanbul Yılbaşı Programı 2017

İstanbul’un reggae müzik mabetlerinden Nayah, 2017 yılbaşı programıyla da zirvede kalacak. Ferahlığa ve dekorasyona önem veren Nayah eski reggae nayah’ı aratmıyor. Mini konserleri, istanbul yılbaşı etkinlikleri ve üst terasın samimi ortamı da cabası.
İstanbul’da eğlencenin tadını çıkarmak istiyor ve mutlu olabileceğiniz bir yer arıyorsanız gidebileceğiniz ilk ve tek yer Nayah‘tır. 2017 İstanbul Yılbaşı gecesinde burası tercihlerinizin arasında olacaktır.
İstanbul yılbaşı programları 2017 detaylı bir şekilde yakında web sitemizde yayınlanacaktır

Nayah Kadıköy İletişim Bilgileri:

Telefon: 0530766 99 84
Adres: Şehit Muhtar Mahallesi, Kurabiye Sokak, No 19/A, Beyoğlu, İstanbul
Avrupa yakası yılbaşı mekanları, Beyoğlu yılbaşı mekanları, istanbul yılbaşı 2017, istanbul yılbaşı programları 2017
Site İçi İstanbul Yılbaşı Programlarını Arayın
Yılbaşı Programları 2017

İncisu Yatı Boğazda Yılbaşı 2017

İstanbul boğazının eşsiz güzelliklerinin arasında İncisu yatında unutulmaz bir şekilde yeni yıla merhaba... Yılbaşı gecesinde tekne turuyla 2017'yi hep birlikte karşılayalım.

Vilayetler Evi İstanbul Yılbaşı 2017

Vilayetler Evi İstanbul’da Osman Ergincan ve Orkestrası, Yalçın Altıparmak ile fasıl ve DJ Aykut’un canlı performansları eşliğinde eğlenceye doyacak zengin yılbaşı menüsü ile 2017’ye merhaba diyeceksiniz…

Limak Eurasia Hotel Yılbaşı 2017

Limak Eurasia Luxury Hotel İstanbul 2017 Yılbaşı Galasında Murat Kaynak Orkestrası eşliğinde zengin sahne performansı ile yeni yılı karşılayalım...

Vilayetler Evi İstanbul Yılbaşı
Riva’s Club Yılbaşı 2017
İtü Havuzbaşı Yılbaşı 2017
Saruhan Web Ajans
Web Tasarım
2017 Yılbaşı Reklam Alanı
İstanbul Yılbaşı – Reklam Alanı
İstanbul Yılbaşı 2017 – Reklam
İstanbul Yılbaşı Programları
Günay Restaurant Yılbaşı 2016
Suada Club Yılbaşı 2016
360 İstanbul Yılbaşı Programı
Steingenberger Maslak Yılbaşı
Limak Eurasia Yılbaşı 2017
Lüks Yatta Yılbaşı 2017
İtü Arıkovanı Yılbaşı 2017
Saruhan Web Ajans
Web Tasarım
2017 Yılbaşı Reklam Alanı
Polonezköy Santa Roza Yılbaşı
İstanbul Yılbaşı – Reklam Alanı
İstanbul Yılbaşı 2017 – Reklam
İstanbul Yılbaşı Programları
WOW İstanbul Yılbaşı 2016
The Green Park Pendik Yılbaşı
Conrad İstanbul Yılbaşı 2016
Bostancı Dedikodulu Meyhane Yılbaşı Programı 2016
Bostancı Dedikodulu Meyhane Yılbaşı Programı 2016
İstanbul Lüks Teknede Yılbaşı Programı 2016
İncisu Teknede Yılbaşı 2016
İstanbul Yılbaşı Programları 2016 - Reklam Alanı
İstanbul Yılbaşı Programları 2016 - Reklam Alanı

En Çok Görüntülenen Programlar

Son Eklenen Programlar

    None Found

Rastgele Programlar

    None Found